facebook

Heliocare

Heliocare

KOMPLEXNÍ FOTOPROTEKCE

 

ZVENKU i ZEVNITŘ

Heliocare® je řada produktů pro ochranu před sluncem k topickému kožnímu anebo perorálnímu podání, obsahuje patentovanou technologii  na bázi přírodního extraktu z jihoamerické kapradiny Polypodium leucotomos. Účinnost v ochraně kůže před poškozením způsobeném UV zářením a před stárnutím pleti byla prokázána v mnoha laboratorních a klinických studiích, které byly zveřejněny v předních mezinárodních lékařských časopisech.

FERNBLOCK

Bylo vědecky prokázáno, že Fernblock® poskytuje ochranu pleti před škodlivými účinky UV záření. Je účinný při lokálním tak při perorálním podání.

 

Technologie Fernblock®  byla vyvinuta společností IFC Group ve spolupráci se skupinou předních odborníků v dermatologii a fotobiologii na Harvard Medical School. Vychází z přírodního extraktu z Polypodium leucotomos, což je tropická kapradina z oblasti Střední Ameriky, která se vyvinula z vodní do suchozemské rostliny a tím se u ní vytvořily silné ochranné a reparační mechanismy proti UV záření.

Fernblock® obsahuje silnou kombinaci přírodních antioxidantů, včetně kyseliny ferulové, kofeinové a chlorogenové, které pomáhají eliminovat volné radikály, které se vytváří při expozici slunečnímu záření a které jsou zodpovědné za stárnutí, hyperpigmentaci a poškození DNA. Byla prokázána jeho účinnost při snížení příznaků u lidí s alergiemi na sluneční záření.

 

Heliocare 360° Fluid Cream SPF50+ 50ml

Cena vč. DPH 529 Kód 8470001679864Obsah: 50 ml
Sklad počet: 997
Dostupnost: skladem
cena v EUR: 22,4
Loading...

Sluneční ochrana

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.