facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Gucci > Gucci Made to Measure toaletní voda 8 ml
 

Gucci Made to Measure toaletní voda 8 ml

Gucci Made to Measure toaletní voda 8 ml
Cena
164,46 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
199 Kč
Kód
737052718231
Obsah:
edt 8 ml vapo
Hlava:
anýz, bergamot, květ pomerančovníku
Srdce:
švestka, leknín, jalovec, skořice, muškátový oříšek
Základ:
pačuli, jantar, kůže, labdanum
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
7,5
ks

Hlava anýz, bergamot, květ pomerančovníku

Srdce švestka, leknín, jalovec, skořice, muškátový oříšek

Základ pačuli, jantar, kůže, labdanum

Jedinečná pánská vůně Gucci Made to Measure je jako stvořená pro všechny moderní muže, kteří hledají nové ideály krásy, potěšení a harmonie. Parfém Made to Measure působí jako dobře propracovaný oblek, který vám sedne na míru! Okouzlující kompozice podmanivých květin a vzrušujícího ovoce probudí vaši vnitřní kreativitu a sofistikovanost.

Vrchní tóny vůně Gucci Made to Measure se skládají z osvěžujícího anýzu, magických květů pomerančovníku a energického bergamotu. Srdcem vůně prostupují intenzivní akordy jalovce a gurmánské skořice. Sladká švestka se proplétá s jemným muškátovým oříškem. V závěru vůně vás obklopí hřejivé esence prosluněného jantaru a exotického pačuli. Opojné labdanum s živočišnou kůží ve vás otevře pravou smyslnost.

Pánská vůně Made to Measure od světově proslulé značky Gucci je jako aromatické svědectví o městském muži, který se vyzná a má skvělý vkus. Parfém dokonale vyjádří vaši osobnost a zvýrazní váš přirozený šarm. Tato kořeněná orientální vůně zanechává dokonalý dojem s dlouhodobou výdrží. Parfém Made to Measure byl uveden na trh v roce 2013.