facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Ústní vody/spreje > Elmex Professionel Opti-namel ústní voda 400 ml
 

Elmex Professionel Opti-namel ústní voda 400 ml

Elmex Professionel Opti-namel ústní voda 400 ml
Cena
68,59 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
83 Kč
Kód
8718951032996
Obsah:
400 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,32
ks

Elmex Erosion Protection ústní voda 400ml

Ústní voda Elmex Erosion Protection s novou kombinací účinných složek chloridu cínatého a aminfluoridu vede k tomu, že se na povrchu zubů vytvoří vrstva bohatá na cín.

Tato vrstva, jež je bohatá na cín, chrání Vaše zuby před erozivním působením kyselin. Ionty cínu se začlení do postižené zubní skloviny, čímž se zvýší její odolnost vůči erozivním útokům. Ústní voda Elmex Erosion Protection tímto způsobem účinně brání rozpouštění zubní skloviny.

Aminfluorid navíc chrání před zubním kazem

  • Použití: 1x denně si po dobu 30 vteřin vyplachujte ústa jednou plnou odměrkou ústní vody. Nepolykejte, ani nevyplachujte vodou. Doplňková péče ke každodennímu čištění zubů. Zeptejte se svého zubního lékaře.
  • Cílová skupina: Ústní voda je vhodná pro dospělé a děti starší 12 let. Ústní vodu skladujte mimo dosah malých dětí. V případě náhodného spolknutí vypijte dostatečné množství vody. Uchovávejte mimo světlo a teplo.
  • Obsah složek: aminfluorid a fluorid sodný (500 ppm fluoridu), chlorid cínatý (800 ppm cínu). Neobsahuje barviva, ani alkohol. Klinicky testováno.
  • Obsah: 400ml
 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.