facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Dolce & Gabbana > Dolce & Gabbana Light Blue toaletní voda pánská 75 ml
 

Dolce & Gabbana Light Blue toaletní voda pánská 75 ml

Dolce & Gabbana Light Blue toaletní voda pánská 75 ml
Cena
600 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
726 Kč
Kód
737052079097
Obsah:
edt 75 ml vapo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
29,04
ks

Nová pánská vůně Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme je zaměřena na muže, kteří mají blízko k duši Středomoří a vyzařuje z nich okouzlující sexy smyslnost.

Light Blue pour Homme byla vyrobena na míru muži Dolce&Gabbana, který o sebe dbá, rád sportuje a na své okolí působí svou moderní svůdností. Vůně je sestavena ze svěžích, kořenitých a smyslných tónů Středomoří, který považujeme za nejsvůdnější místo na světě, objasňují svou koncepci Domenico Dolce a Stefano Gabbana.

Každý akord Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme zrcadlí mnohovrstevnatý charakter muže Light Blue, jímž se proplétají tóny inspirované jeho zálibou v středomořském životním stylu.

Složení:

Hlava - čerstvý bergamot, šťavnaté sicilské mandarinky plné místního slunce, zmražená kůra grapefruitu a aromatický jalovec. Středomořská jiskřivost.

Srdce - voňavý rozmarýn, jemný sečuánský pepř a smyslné růžové dřevo. Čistá mužnost.

Základ - dotek amerického pižma, které spolu s dubovým mechem tvoří nevtíravý podpis svůdné kompozice. Přirozená smyslnost.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.