facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Dolce & Gabbana > Dolce & Gabbana Intenso parfémovaná voda pánská 40 ml
 

Dolce & Gabbana Intenso parfémovaná voda pánská 40 ml

Dolce & Gabbana Intenso parfémovaná voda pánská 40 ml
Cena
593,38 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
718 Kč
Kód
737052783697
Obsah:
edp 40 ml vapo
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
28,72
ks

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso **Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso** je rafinovaný parfém pro sebevědomé muže. Aromatická vůně Pour Homme Intenso vyzařuje čistou eleganci, kontrast mezi svěžestí a bohatým aroma, nespoutanou sílu a vášeň. Aromatický parfém zachycuje muže, který miluje klasický styl a tradice, ale přesto se v něm ukrývá dobrodružná část, která touží po nových a moderních věcech.

Bohatá kompozice propojuje svěží vodní tóny a aromatický nádech koření a dřeva. Ucítíte omamnou vůni tabáku, která složení dodává pikantní a neobvyklý tón. Intenzitu a sílu dodávají parfému Pour Homme Intenso labdanum, ambra a pižmo. Výsledkem tohoto jedinečného složení je vyvážená harmonie, kde se mísí klasické ingredience s neobvyklými tóny.

Klasický flakon se zaoblenou siluetou je zahalen do tmavého skla, které ještě více zvýrazňuje eleganci a klasický styl. Nechte se strhnout vášní, emocemi a nespoutanou silou. Tváří reklamní kampaně parfému Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso je Colin Farrell.

 
Loading...

Dolce & Gabbana

  • Dolce & Gabbana Intenso parfémovaná voda pánská 40 ml
    Dolce & Gabbana Intenso parfémovaná voda pánská 40 ml
    718 Kč

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.