facebook
internetparfem.cz > Eshop > Slunce > Sluneční ochrana > Delice solaire > DELICE SOLARE KRÉM NA INTENSIVNÍ OPÁLENÍ SPF0 250 ML
 

DELICE SOLARE KRÉM NA INTENSIVNÍ OPÁLENÍ SPF0 250 ML

DELICE SOLARE KRÉM NA INTENSIVNÍ OPÁLENÍ SPF0 250 ML
Cena
88,42 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
107 Kč
Kód
8004120040856
Obsah:
250 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
4,28
ks

S karotenem, výtažky z vlašských ořechů, Aloe Vera

Neobsahuje ochranné sluneční filtry! Složení s karotenem, slupkami ořechů a aloe je ideální pro normální nebo opálenou pokožku a umožňuje rychlé, intenzivní a jednotné opálení. Pleť vypadá měkce a jemně. Voděodolný.

Použití: Nanášejte dostatečné množství produktu před i během opalování. Pravidelně opakujte. Doporučení: nevystavujte se příliš dlouho slunci, zvláště polednímu, přestože jste použili opalovací přípravek s ochrannými filtry; novorozence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření; nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko; aplikujte ochranný opalovací přípravek ještě před opalováním; pro zachování ochrany opakujte aplikaci produktu zvláště v případě pocení nebo koupání a následného osušení; vynechte oční okolí; v případě kontaktu s očima důkladně vypláchněte dostatečným množstvím vody; vyhněte se kontaktu s oblečením, výrobek může způsobit skvrny.

 
Loading...

Delice solaire

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.