facebook
internetparfem.cz > Eshop > Slunce > Sluneční ochrana > Delice solaire > Delice Solaire Crema Solare Abbronzante Intensivo opalovací krém pro intenzivní opálení 250 ml S karotenem
 

Delice Solaire Crema Solare Abbronzante Intensivo opalovací krém pro intenzivní opálení 250 ml S karotenem

Delice Solaire Crema Solare Abbronzante Intensivo opalovací krém pro intenzivní opálení 250 ml S karotenem
Cena
90,08 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
109 Kč
Kód
8004120040856
Obsah:
250 ml
Sklad počet:
963
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
4,6
ks

S karotenem, výtažky z vlašských ořechů, Aloe Vera

Neobsahuje ochranné sluneční filtry! Složení s karotenem, slupkami ořechů a aloe je ideální pro normální nebo opálenou pokožku a umožňuje rychlé, intenzivní a jednotné opálení. Pleť vypadá měkce a jemně. Voděodolný.

Použití: Nanášejte dostatečné množství produktu před i během opalování. Pravidelně opakujte. Doporučení: nevystavujte se příliš dlouho slunci, zvláště polednímu, přestože jste použili opalovací přípravek s ochrannými filtry; novorozence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření; nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko; aplikujte ochranný opalovací přípravek ještě před opalováním; pro zachování ochrany opakujte aplikaci produktu zvláště v případě pocení nebo koupání a následného osušení; vynechte oční okolí; v případě kontaktu s očima důkladně vypláchněte dostatečným množstvím vody; vyhněte se kontaktu s oblečením, výrobek může způsobit skvrny.

 
Loading...

Delice solaire

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.