facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Davidoff > Davidoff Champion Energy toaletní voda pánská 50 ml
 

Davidoff Champion Energy toaletní voda pánská 50 ml

Davidoff Champion Energy toaletní voda pánská 50 ml
Cena
742,97 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
899 Kč
Kód
3607342297890
Obsah:
edt 50 ml vapo
Hlava:
bergamot, grapefruit
Srdce:
galbanum, koření
Základ:
dubový mech, cedrové dřevo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
35,96
ks

Chyprově - svěží vůně uvedena na trh v roce 2011

Davidoff Champion Energy přichází na trh rok po první Davidoff Champion. Davidoff Champion 2011 ukrývá zářivě bílý flakon se stříbrnými zakončeními. Již dle názvu se jedná o vůni plnou energie, vitality a sexapealu.

Složení vůně:

Hlava - bergamot, grapefruit

Srdce - galbanum, koření

Základ - dubový mech, cedrové dřevo

Subtropický strom s aromatickými plody. Bergamot je základem chutě a vůně Earl Grey.Bergamot (latinsky Citrus bergamia) je stálezelený subtropický strom dorůstající výšky v rozmezí 4 - 5 metrů a nachází se hlavně ve Středomoří. Pěstuje se kvůli jeho velice aromatickým plodům. Ty mají hruškovitý tvar světle žluté barvy (jsou hodně podobné citrónu), ze kterých se získává aromatická silice pro výrobu různých olejů, kosmetických přípravků, parfémů atd.

Grapefruit, někdy zkráceně grep (botanicky Citrus paradisi nebo Citrus × paradisi), je subtropická dřevina pěstovaná pro své citrusové plody stejného názvu.

Kořeny ločidla galbanového, keře pěstovaného v Sýrii a Turecku, obsahující klejopryskyřici žlutavě hnědého zabarvení. Dává příjemnou aromatickou, po listech a zeleni vonící, jemnou balzámovitou prchavou silici.

Koření se obvykle používá k vylepšení chutě a vůně pokrmů, někdy také k jejich konzervaci. Vyrábí se ze sušených nebo čerstvých částí rostlin. Koření představuje velmi rozmanitou skupinu přírodních látek. Vyznačují se výraznou a příjemnou (někdy i odpornou) chutí a vůní. Často mají i léčivé účinky. Proto jsou mnohé kořeninové rostliny i léčivými rostlinami. Kořenícími látkami jsou především různé silice, hořčiny a třísloviny, etérické oleje a česnekové silice.