facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > David Beckham > David Beckham Classic toaletní voda pánská 90 ml Tester
 

David Beckham Classic toaletní voda pánská 90 ml Tester

David Beckham Classic toaletní voda pánská 90 ml Tester
Cena
156,19 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
189 Kč
Kód
3607346571088
Obsah:
edt 90 ml vapo Tester
Sklad počet:
984
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
7,56
ks

Tester

Toaletní voda David Beckham Classic je charismatickým pojetím vonných esencí, jež jsou určeny pro všechny, kdo se chtějí cítit jako slavná hvězda David Beckham. Moderní elegance následující novodobé trendy, na jejímž vzniku se podílel parfumér Aurélio Guichard.

David Beckham Classic je styl založený na ginu a limetce, tedy ovocných tónech, které jsou prokládány kořeněnými osvěžujícími esencemi. Vůně vzbuzující pocit jistoty, luxusu a smyslnosti, jež přichází s touto fotbalovou hvězdnou ikonou. Výtečná lahodnost je zakončena texaským cedrem, vetiverem a jantarem.

Toaletní voda pro muže David Beckham Classic je uložena v elegantním flakónku, který přísluší svému zvučnému jménu. Vůně ztělesňující aktuální dobu a prezentující se esteticky propracovaným vzhledem. David Beckham Classic se pro vás stane nejenom inspirací, ale také určitým životním směrem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Srdce parfému

Cypřiš, muškátový oříšek, mátaopravit

Základ vůně texaský cedropravit

Základ parfému

Texaský cedr, vetiver, ambraopravit

Hlava parfému

Gin, limetka, galbanum