facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Kartáčky > Curaprox CS 1560 Soft 3 ks
 

Curaprox CS 1560 Soft 3 ks

Curaprox CS 1560 Soft 3 ks
Cena
172,72 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
209 Kč
Kód
7612412422399
Obsah:
3 ks
Charakteristika:
na blistru
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
8,36
ks

na blistru

 Švýcarská značka Curaprox je specialista na výrobu dentální hygieny. Na vývoji produktů spolupracuje s předními odborníky a stomatology. Cílem je nabídnout zubní kartáčky, které jsou šetrné k zubní sklovině a především k dásním. Můžete vybírat z několika druhů kartáčků, přesně podle svých potřeb. Všechny kartáčky jsou osazeny patentovanými Curen vlákny, která zajistí unikátní vlastnosti. Každý kartáček je osazen velkým množstvím těchto vláken – jejich počet poznáte podle čísla v názvu každého modelu. Kartáček CS 1560 má opravdu 1560 ultra jemných 0,15 mm širokých štětinek. Díky tomu je čištění jemné, efektivní, důkladné a především příjemné po celou dobu používání. Malá, kompaktní a lehce zešikmená hlava umožní vyčistění i těžko přístupných míst. Osmihranná rukojeť usnadní správné držení.

Curen vlákna

Klasické zubní kartáčky se vyrábějí z nylonu. Značka Curaprox vyvinula speciální patentovaná Curen vlákna, která mají unikátní vlastnosti. Hustě osazený kartáček vám zajistí precizní čistotu, důkladnost a především jemnost, kterou ocení jak zubní sklovina, tak především dásně.

Husté osazení kartáčku

Běžný kartáček má 500 – 800 štětin. Oproti tomu Curaprox nabízí skutečnou revoluci. Počet štětin poznáte podle názvu kartáčku, který ukrývá klíč k počtu štětin. Model CS 1560 se pyšní skutečně množstvím 1560 ultra jemných 0,15 mm širokých štětinek, které o vás budou pečovat.

Malá kompaktní hlava usnadní čistění a všude se dostane

Tvar a velikost hlavy umožní důkladné vyčištění i těžko přístupných a dosažitelných míst, jako jsou například vnitřní strany předních zubů, nebo zadní stěny posledních stoliček, na které se často zapomíná. Curaprox nabízí optimální kombinaci pro zdravý chrup: hustě osazený kartáček proti plaku a mírně šikmou hlavu pro hůře přístupná místa.

Osmihranná rukojeť pro správné držení

Důmyslně vymodelovaná rukojeť kartáčku vám usnadní dodržet správný úhel nasazení kartáčku a jeho umístění „půl na zub a půl na dáseň“. Díky tomu vlákna snadno proniknou i do žlábku mezi zubem a dásní a právě tím se efektivně, jemně a šetrně vyčistí i místo, kde nežádoucí zubní plak často zůstává.

 

 

 
Loading...

Kartáčky