facebook
internetparfem.cz > Eshop > Pleť > Clinians - pěstící kosmetika > Clinians-INTENSE A 7 denní kůra kyselina hyaluronová a vyplňující účinek 7x1,2 ml
 

Clinians-INTENSE A 7 denní kůra kyselina hyaluronová a vyplňující účinek 7x1,2 ml

Clinians-INTENSE A 7 denní kůra kyselina hyaluronová a vyplňující účinek 7x1,2 ml
Cena
221,48 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
268 Kč
Kód
8003510030675
Obsah:
7x1,2 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
10,72
ks

7-denní kůra  v ampulkách s kyselinou hyaluronovou a s vyplňujícím účinkem serum booster pleťi 

Intenzivní koncentrované ošetření s hydratačními, vyplňujícími a objem zvětšujícími účinky. Určeno jako shock/okamžité ošetření na dobu 7 po sobě následujících dní v případě velmi stresované pleti, která potřebuje extra péči.

Účinky:
+Dodá intenzivní dlouhodobou hydrataci
+Pomáhá zvětšit pružnost a pevnost pleti
+Vyplňující/boost efekt

Použití: Ráno nebo večer použijte jednu celou ampuli po dobu 7 po sobě následujících dní. Otevřete ampuli a naneste celý obsah na perfektně vyčištěný obličej, krk a dekolt. Jemně vmasírujte až do úplného vstřebání. Dále použijte krém z řady Viso Intense A nebo vlastní krém na obličej. K udržení výsledků se doporučuje provádět tuto kůru jednou měsíčně, během změny ročního období anebo vždy, když pleť toto ošetření vyžaduje.

Výsledky: již po první aplikaci pleť vypadá velmi hydratovaná, jemná a zářivá. Po skončení kůry je pružnější, pevnější a vyplněná.

Hlavní složky:
- vitamín A a kolagen
- vysoce koncentrovaná ČISTÁ KYSELINA HYALURONOVÁ ve 3 typech molekulární hmotnosti, aby mohla účinně působit v různé hloubce pokožky s intenzivní hydratační silou.
+Kyselina hyaluronová s vysokou molekulární hmotností : působí na povrchu pokožky, vytváří neviditelný film, který zadržujue vodu a snižuje vypařování
+Kyselina hyaluronová se střední molekulární hmotností: působí na úrovni epidermis, kde intenzivně hydratuje
+Kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností: proniká do nejhlubších vrstev pokožky, kde velmi hydratuje a má vyplňující efekt. Stimuluje přirozenou produkci kolagenu, který je základním proteinem pro udržení pevnosti a elasticity pleti. 

Textura: svěží, lehká, transparentní, příjemná k aplikaci na obličej, ihned se vstřebá

 
Loading...

Clinians - pěstící kosmetika

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.