facebook
internetparfem.cz > Eshop > Pleť > Clinians - pěstící kosmetika > Clinians-ANTIRUGHE QUOTIDIANA Denní krém proti vráskám s granátovým jablkem 50 ml
 

Clinians-ANTIRUGHE QUOTIDIANA Denní krém proti vráskám s granátovým jablkem 50 ml

Clinians-ANTIRUGHE QUOTIDIANA Denní krém proti vráskám s granátovým jablkem 50 ml
Cena
256 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
310 Kč
Kód
8003510022236
Obsah:
50 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
11,7
ks

 

ANTIRUGHE  QUOTIDIANA  DAY

Denní krém proti vráskám s extrakty granátového jablka a kolhibinem

Působí preventivně proti tvorbě vrásek a chrání celistvost pokožky. Obsahuje výtažek z granátového jablka a vitamín E, které mají antioxidační účinky a zabraňují tvorbě vrásek a ztrátě pružnosti pleti.Kolhibin chrání před poškozením UV zářením a předchází rozpadu kolagenu, což jsou první známky stárnutí. Hydratační sacharidový faktor a kyselina hyaluroová mají hydratační účinky.

 

Věk: 30 a více

Upozornění před slunečním spálením: tento výrobek obsahuje alfahydroxykyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost na sluneční záření a spálení. Používejte ochranné krémy,oblečení  a zkraťte expozici na slunci během používání tohoto krému a týden po té.

Kosmetický výrobek. Dermatologicky testováno. Pozorně formulováno k minimalizaci vzniku alergií. Použití: nanáší se ráno lehkou masáží na čistou pokožku obličeje a krku. Upozornění: vyhněte se zasažení očí. Nepožívejte. Po použití uzavřete balení.

 

 

Obsah 50 ml

 
Loading...

Clinians - pěstící kosmetika

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.