facebook
internetparfem.cz > Eshop > Pleť > Clinians - pěstící kosmetika > Clinians-ELAX Zpevňující krém na obličej, krk, dekolt 50ml
 

Clinians-ELAX Zpevňující krém na obličej, krk, dekolt 50ml

Clinians-ELAX Zpevňující krém na obličej, krk, dekolt 50ml
Cena
310 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
376 Kč
Obsah:
50 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
14,19
ks

 

ELAX

Elastizující krém na obličej, krk a dekolt s elastinem

Od 50. let pleť obličeje vyžaduje velkou péči a pozornost. Pokožka postupně ztrácí pružnost, také díky snížené koncentraci elastinu, struktura se ztenčuje a vrásky jsou viditelnější a rysy obličeje povolují.

CLINIANS ELAX je intenzivní ošetření vyvinuté ke zlepšení vzhledu zralé pleti, k navrácení pružnosti obličeje, krku a dekoltu, ke snižení viditelnosti vrásek.

Je to ple´tový krém, který zvyšuje pružnost pleti. Obsahuje složky, které stimulují tvorbu elastinu a zmenšují jeho degradaci, obličej je pak vypnutější a méně uvolněný.

Textura je na dotek bohatě krémová, ihned se vstřebá a dodá pocit hebkosti a výživy.

Doporučené použití: nanášejte ráno a večer na vyčištěný obličej, krk a dekolt, jemně promasírujte až do úplného vstřebání.

CLINIANS  ELAX je ošetření pro pružnější a vypnutější pleť.

Věk: 50 a více

Obsahuje Idealift peptid, který stimuluje produkci elastinu a poháhá bojovat proti uvolnění pokožky, zvyšuje odolnost proti gravitaci díky liftingovému efektu na pleť.

Nové složení je obohacené o elastin a o derivát ze sojových semen, který zabraňuje degradaci elastinu a chrání pleť před stárnutím.

Den po dni pleť bude pružnější, toničtější a hladší. Při pravidelném používání vrásky budou méně viditelné a rysy budou jako vymodelované.

 

 Obsah 50 ml

Loading...

Clinians - pěstící kosmetika

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.