facebook
internetparfem.cz > Eshop > Pleť > Clinians - pěstící kosmetika > Clinians-ANTIRUGHE QUOTIDIANA Noční krém proti vráskám s granátovým jablkem 50 ml
 

Clinians-ANTIRUGHE QUOTIDIANA Noční krém proti vráskám s granátovým jablkem 50 ml

Clinians-ANTIRUGHE QUOTIDIANA Noční krém proti vráskám s granátovým jablkem 50 ml
Cena
300 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
363 Kč
Kód
8003510017348
Obsah:
50 ml
Sklad počet:
997
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
13,7
ks

 

ANTIRUGHE  QUOTIDIANA  NIGHT

Noční krém proti vráskám s extrakty granátového jablka

Během noci naše tělo regeneruje a pokožka  lépe přijímá ošetření. Noční krém působí preventivně proti vráskám a pomáhá chránit před prvními známky stárnutí, vyživuje a zanechá plet´hydratovanou, a hebkou. Výtažek z granátového jablka a vitamín E díky svým antioxidačním účinkům  napomáhají zabránit tvorbě vrásek a  ztrátě pružnosti. Během nočního spánku ceramidy posilují přirozenou obranu pleti a vitamín A stimuluje buněčnou obnovu.

Věk: 30 a více

Upozornění před slunečním spálením: tento výrobek obsahuje alfa hydroxykyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost na sluneční záření a spálení. Používejte ochranné krémy, oblečení a zkraťte expozici na slunci během používání tohoto krému  a týden po té.

Kosmetický výrobek. Dermatologicky testováno.Pečlivě formulováno k minimalizaci vzniku alergií. Použití: nanáší se večer lehkou masáží na čistou pokožku obličeje a krku. Upozornění: vyhněte se zasažení očí. Nepožívejte. Po použití uzavřete balení.

 

Obsah 50 ml

 
Loading...

Clinians - pěstící kosmetika

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.