facebook
internetparfem.cz > Eshop > Pleť > Clinians - pěstící kosmetika > Clinians-ANTIRUGHE QUOTIDIANA Krém na oční víčka s výtažkem z granátového jablka 15 ml
 

Clinians-ANTIRUGHE QUOTIDIANA Krém na oční víčka s výtažkem z granátového jablka 15 ml

Clinians-ANTIRUGHE QUOTIDIANA Krém na oční víčka s výtažkem z granátového jablka 15 ml
Cena
256 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
310 Kč
Kód
8003510007738
Obsah:
15 ml
Sklad počet:
998
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
11,7
ks

 

 

 

ANTIRUGHE  QUAOTIDIANA  OCCHI  E  LABBRA

Intenzivní balsám proti vráskám na oči a rty s výtažkem granátového jablka

Stopy času jsou nejvíce evidentní v oblasti očí a rtů. Právě v této oblasti je pokožka nejslabší a nejcitlivější, a proto si zaslouží specifickou péči.

CLINIANS  ANTIRUGHE  QUAOTIDIANA Balsám na oči a rty je intenzivní specifické ošetření na ještě mladou pleť, kterou vyživuje a chrání, působí preventivně proti prvním vráskám.

Je to bohatý a hutný balsám, bez parfemace, lehce se vstřebá a působí dvojím účinkem: pomáhá snížit škody způsobené volnými radikály, které nejvíce zodpovídají za stárnutí pleti a předchází degradaci kolagenu.

Obsahuje výtažek granátového jablka a Vitamín E, které díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhají zabránit tvorbě vrásek a ztrátě pružnosti pleti. Je obohacen o Colhibin, derivát z rýžových proteinů, který chrání plet před škodlivými vlivy UV paprsků a zabraňuje degradaci kolagenu.Tím se předejde prvním známkám stárnutí.

Den po dni pleť v oblasti očí a rtů bude pružnější, pevnější a hydratovanější. Při pravidelném použití budou mikrovrásky vypadat vizuelně menší a vzhled bude mladší a jasnější.

 

Doporučený věk: 30+

POUŽITÍ: nanášejte malé množství ráno a večer na perfektně vyčištěnou a suchou oblast kolem očí a rtů lehkým poklepáním až do úplného vstřebání. K optimálním výsledkům se doporučuje připojit další výrobky z řady CLINIANS  ANTIRUGHE  QUOTIDIANA.

Dermatologicky a oftalmologicky testováno.

Upozornění: po každém použití uzavřete důkladně balení

 

 

Obsah 15 ml

 
Loading...

Clinians - pěstící kosmetika

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.