facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Chrisitna Aquilera > Christina Aguilera Red Sin Woman deodorant sklo 75 ml
 

Christina Aguilera Red Sin Woman deodorant sklo 75 ml

Christina Aguilera Red Sin Woman deodorant sklo 75 ml
Cena
238,84 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
289 Kč
Kód
737052554549
Obsah:
deo 75 ml vapo
Charakteristika:
květinově ovocná
Hlava:
červené jablko, skořice
Srdce:
červený brambořík
Základ:
zázvor, santalové dřevo, pižmo
Sklad počet:
987
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
12,6
ks

Květinově-ovocná vůně uvedena na trh v roce 2012

Pro všechny mladé ženy a dívky. Parfém Red Sin symbolizuje ženství i rebelskou provokaci. Vůně umožní každé ženě cítit se svůdně, půvabně a hrdě. S parfémem Christina Aguilera Red Sin je všechno možné!

Počátek vůně Christina Aguilera Red Sin okamžitě uchvátí vaše smysly pomocí akordů sladkého jablka zasypaného vzrušující skořicí. V srdci vůně se nachází podmanivý cyklamen. Zajímavý závěr vůně je tvořený smyslným čistým pižmem, hřejivým santalovým dřevem a orientálním zázvorem. Tento jedinečný dámský parfém od světoznámé a oblíbené zpěvačky Christiny Aguilery můžete nosit po celý den.

Dámská vůně Christina Aguilera Red Sin je speciálně navržená pro všechny ženy, které chtějí působit dojmem vzrušující svůdkyně. Flakon vůně Red Sin odráží svůdné ženské křivky, které jsou zahaleny do smyslné červené krajky. Černá stužka, která zdobí hrdlo flakonu, symbolizuje pravý luxus a skutečnou ženskost.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.