facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Chanel > Chanel Cristalle parfémovaná voda dámská 100 ml tester
 

Chanel Cristalle parfémovaná voda dámská 100 ml tester

Chanel Cristalle parfémovaná voda dámská 100 ml tester
Cena
1 347,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 630 Kč
Obsah:
edp 100 ml vapo Tester
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
65,2
ks

Tester

Dámskou řadu Chanel Cristalle spojuje sofistikovaná a elegantní květinově zelená vůně.

Unikátní vůně Cristalle čerpá inspiraci z pobytu pod širým nebem, který Gabrielle Chanel milovala, a z její přirozené a přitom sofistikované ženskosti. Název Cristalle evokuje průzračnost a čistotu této vůně.

Parfémovaná voda Cristalle, to je osvěžující závan víkendu na venkově, odraz čisté elegance a volnosti. Je to květinově svěží vůně s vyváženým charakterem a průzračnou čistotou. Tato luxusní vůně je silná, a zároveň lehká, přirozená a přitom sofistikovaná.

Energická a jemná kompozice parfémované vody Chanel Cristalle se otevírá svěží ovocnou explozí. Srdce rozkvétá zelenými tóny hyacintu, které změkčuje jemný zimolez. Luxusní květinovou stopu vnáší absolut jasmínu a kosatce z Florencie.

Toaletní voda Chanel Cristalle připomíná spíše křehkost ranní rosy, či první paprsky jarního slunce. Její jemná kompozice je méně květinová a hned zpočátku Vás osvěží zelené a citrusové tóny.

Parfémovaná i toaletní voda Chanel Cristalle je dodávána s rozprašovačem pro snadnou aplikaci přímo na pokožku nebo oblečení. Pro prodloužení vůně si dopřejte kompletní vonný rituál se sprchovou a tělovou kosmetikou z této řady a užívejte si svoji oblíbenou luxusní vůni po celý den.

 
Loading...

Chanel

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.