facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Chanel > Chanel Chance toaletní voda dámská 3 x 20 ml
 

Chanel Chance toaletní voda dámská 3 x 20 ml

Chanel Chance toaletní voda dámská 3 x 20 ml
Cena
1 644,62 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 990 Kč
Obsah:
edt 3x20 ml vapo náplň
Charakteristika:
POŠKOZENÁ KRABIČKA
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
79,6
ks

POŠKOZENÁ KRABIČKA

Vůně plná energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí.

Erotický a živočišný, na první nádech prudký. Takový je Chanel Chance. Nápaditý. Dravá elegance pepře, syté ovocné svěžesti a trpkosti pižma. Chanel Chance je osobitý, trvanlivý a vhodný pro zimní období. I přes svůj divoký nástup se postupně rozkládá do jemnějších tónů, nebolí z něho hlava a po pár hodinách cítíte svěží vánek, který má na svědomí kosatec, ambra, pačuli a bílé pižmo v základu. 

Srdce tvoří jasmín a vetiver a hlava je pepřovo-hyacintová. Proto se parfém hodí spíše na večerní akce než na denní nošení. V roce 2003 se Chanel Chance stal nejlepší dámskou vůní a od té doby strmě vzrostla jeho obliba. Některé uživatelsky si stěžují, že jde o „davovku“, ale přesto se stále jedná o krásnou vůni s jiskrou v oku. 

Chanel Chance má tak velký okruh příznivců, protože se mírně vymyká typickým chanelovkám. Je lehčí, navzdory prvotnímu pepřovému závanu. Pořád v sobě nezapře pověstnou chanelovskou stopu, ale již ne tak výrazně. Jedná se líbivou vůni, která se po pepřovém úvodu rozkládá do sladké až květinové vůně. Dejte si pozor, zda koupíte dražší Eau de Parfum nebo levnější Eau de Toilette, jelikož rozdíl je značný. Zejména v trvanlivosti vůně.

 
Loading...

Chanel

  • Chanel Chance toaletní voda dámská 3 x 20 ml
    Chanel Chance toaletní voda dámská 3 x 20 ml
    1 990 Kč