facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Calvin Klein > Calvin Klein Eternity parfémovaná voda dámská 100 ml
 

Calvin Klein Eternity parfémovaná voda dámská 100 ml

Calvin Klein Eternity parfémovaná voda dámská 100 ml
Cena
557,85 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
675 Kč
Kód
088300101405
Obsah:
edp 100 ml vapo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
25,96
ks

Nechte se zlákat ikonickou květinovou vůní, která umí během okamžiku vykouzlit působivou romantickou atmosféru. Úvodní tóny mandarinky, frézie a šalvěje krásně prostupují celou vonnou kompozicí. Hned poté se naplno rozvoní narcis, konvalinka, bílá lilie, jasmín, měsíček a růže. Vše ukončuje esence pižma, exotického santalového dřeva, ambry a pačuli. Můžete se těšit na dokonale podmanivou dlouhotrvající vůni, která se jistě stane stálicí na vašem kosmetickém stolku. Vůně je určená pro moderní, sofistikovanou a přirozeně svůdnou ženu, která umí rozehrát hru plnou napětí a vášně. Calvin Klein Eternity si můžete zakoupit v několika různých velikostech. Je vhodná pro každodenní nošení, pro jakoukoli příležitost, pro ženu jakéhokoli věku.

Tato romantická květinová vůně vám v úvodu nabídne jemné tóny mandarinky, šalvěje a frézie. Následuje esence tvořená narcisem, konvalinkou, bílou lilií, jasmínem, růží a měsíčkem. V závěru se naplno rozvoní pižmo, exotické santalové dřevo, pačuli a ambra. Výsledkem je dlouhotrvající vůně, která zaslouženě patří mezi ty nejoblíbenější.