facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Calvin Klein > Calvin Klein Eternity Intense parfémovaná voda dámská 15 ml
 

Calvin Klein Eternity Intense parfémovaná voda dámská 15 ml

Calvin Klein Eternity Intense parfémovaná voda dámská 15 ml
Cena
227,27 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
275 Kč
Obsah:
edp 15 ml vapo
Charakteristika:
květinová
Hlava:
vodní květiny, bergamot, kosatec
Srdce:
kosatec, vonokvětka, tekutá růže
Základ:
santalové dřevo, pižmo, benzoin
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
11
ks

Svěží vzrušující květinová vůně pro ženy uvedena na trh v prosinci 2016 hluboká láska, pevné pouto

Tím, jak se vášeň stupňuje, se naše láska upevňuje, jsme spolu spojeni na věčnost.

Eternity Intense Calvin Klein volá po lásce, která se rozvinula do něčeho mnohem silnějšího, do vášnivého a neporušitelného pouta. Je to nepopsatelný a náruživý vztah, který je vyvolán jemným smyslovým spojením, které vytváří smyslný vzácný kosatec.

Eternity Intense Calvin Klein for women staví na vzrušující náladě kultovního originálu energickým výbuchem tónů vodních rostlin. Základ z vanilkových krystalků propůjčuje vůni neodolatelnost a absolutní návykovost. Intenzivní, smyslné srdce tvořené kosatcem prohlubuje pocit ženskosti a elegance a zaručuje celkový dojem hluboké touhy a trvající vášně.

Eternity Intense Calvin Klein přehodnocuje legandární design flakonů Eternity Calvin Klein paprskovitým odstupňováním průzračných barev, které dodává flakonům nový stupeň intenzity. Eternity Intense Calvin Klein for women je vyveden v dramatických odstínech karmínově červené. Chvějící se barva ze středu lahve vytváří hloubku a objem.

Černobílá reklamní kampaň Eternity Intense Calvin Klein, natočená na odlehlé pkáži, zachycuje vášeň a intenzivní pouto mezi Christy Turlington Burns, původní múzou vůně, a jejím manželem Ed Burnsem.