facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Burberry > Burberry Brit Rhythm toaletní voda dámská 90 ml tester
 

Burberry Brit Rhythm toaletní voda dámská 90 ml tester

Burberry Brit Rhythm toaletní voda dámská 90 ml tester
Cena
445,45 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
539 Kč
Kód
5045415436971
Obsah:
edt 90 ml
Hlava:
britská levandule, růžový pepř, neroli
Srdce:
čistý pomerančový květ (s Petalia™), čistý orris, lístky ostružiny
Základ:
vetiver, pižmo, zvučná dřeva
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
21,56
ks

„Brit Rhythm pro ženy je drzá a nezávislá vůně. Kombinuje silnou ženskost s ostrostí rock and rollu.“

Christopher Bailey

Burberry Chief Creative Officer

Adrenalin, smyslnost, ženskost a ostrost. Tato slova nejlépe vystihují duši vůně Brit Rhythm pro ženy. Mladistvá energie, svobodomyslná ženskost a smyslnost. Spontánní a drzá. Brit Rhythm je směsí protikladů. Klasické a neočekávané nóty se střetávají v pudrové vůni. Objevte nespoutanost britské levandule v hlavě, opojný pomerančový květ v srdci a hluboký vetiver v základu vůně. Růžově kouřová tekutina je ženská a nenuceně smyslná.

Vůně je ukryta v ikonické lahvičce Burberry Brit z čirého skla, které ukrývá kouřově růžovou tekutinu. Flakon je hladký a zdobený. Jeho kontrastující textura zrcadlí neočekávané kombinace jednotlivých nót vůně.

Tváří vůně se stala britská herečka a modelka Suki Waterhouse. Je to poprvé, co se objevila v reklamní kampani na vůni, a to přímo pod vedením kreativního ředitele Christophera Baileyho. Vedle Suki září britský hudebník a model George Barnett, kterého jste již viděli v kampani na Brit Rhythm pro muže.