facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Bugatti > Bugatti Bella Donna Intensa parfémovaná voda dámská 60 ml - tester
 

Bugatti Bella Donna Intensa parfémovaná voda dámská 60 ml - tester

Bugatti Bella Donna Intensa parfémovaná voda dámská 60 ml - tester
Cena
442,97 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
536 Kč
Kód
4051395431661
Obsah:
edp 60 ml
Sklad počet:
1
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
23,3
ks

Květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2023

Je krásný letní večer, proplouváte rušnými ulicemi města podél barů. Cinkání sklenic s vínem dohromady s hlučnými hlasy ve vás probouzejí pocity radosti ze života právě tady a teď - s parfémovou vodou Bugatti Bella Donna Intensa se cítíte sebevědomě a bezstarostně. Ztělesňuje nezávislost a eleganci.

Skleněný interiér flakonu ozvláštňují ženské prvky v podobě typických ženských křivek se štíhlým pasem. Tím se vůně zřetelně odlišují od všech ostatních hranatých flakonů na pultech obchodů. Bella Donna Intensa má nejen odlišnou vůni uvnitř, ale také podobu flakonu - jeho zbarvení je tmavší, malinově růžový, postupně gradující odstín je směrem k horní části světlejší, čímž okamžitě strhává pohledy. Metalický klip pod víčkem s embosovaným nápisem bugatti má tentokrát světle zlatý odstín. Víčko má matný černý povrch a rovněž v horní části nese rytinu bugatti věnce.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.