facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Bruno Banani > Bruno Banani No Limits For Man Le toaletní voda 50 ml
 

Bruno Banani No Limits For Man Le toaletní voda 50 ml

Bruno Banani No Limits For Man Le toaletní voda 50 ml
Cena
412,39 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
499 Kč
Kód
8005610269481
Obsah:
edt 50 ml vapo
Charakteristika:
dřevitá
Hlava:
grapefruitový olej, guarana, červené jablko
Srdce:
levandule, oříšky, dřevo Gaiac
Základ:
vetiver, pryskyřice, ambra
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
19,96
ks

Dřevitě - aromatická vůně uvedena na trh v roce 2016

Zbavte se limitů: Bruno Banani uvádí novou limitovanou edici!

Přední vůně Bruno Banani Man a Woman rozšiřují své působení představením první limitované edice No Limits. Klasická dvojice vůní Bruno Banani Man a Woman již projevila svůj sebevědomý, nekonvenční a zábavný charakter - je oslavou života až po limity. V září 2016 značka Bruno Banani zachází dál. S vůněmi No Limits Man a No Limits Woman se ruší všechny limity a omezení během horkých nocí, kdy každý odhalí svou vnitřní divokou stránku. Nové vůně se stávají nezbytností pro všechny milovníky značky Bruno Banani.

Život není jen o tom chovat se rozumně a klidně. Jsou to dlouhé divoké noci, které nám dávají pocit svobody. Ponořit se do nočního života a ponechat stranou všechny běžné omezení. Nyní Bruno Banani navozuje tento pocit ve svých limitovaných, hypnotických a sexy vůních.

Uvolněte v sobě svou divokou stránky a zbavte se všech limitů s novou dvojicí vůní Bruno Banani. Vzrušující vůně se prezentují v nejikoničtějším živočišném balení odrážející to, jaká má být noční zábava: divoká, svůdná, volná a troufalá.

Vyvolává obraz trendového muže oblečeného v tričku s hadím potiskem. Jeho hypnotická zářivá osobnost je vždy tam, kde se dějí zázraky. Mužný charakter vůně No Limits Man se projevuje od prvotních energických tónů guarany v doprovodu červeného jablka a chutného ořechového akordu. Hypnotická síla vyplývá z tónů guajaku a charisma z vetiverového podpisu, který vůni dodává památný mužný dotek a probouzí v každém muži jeho divokou stránku.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.