facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Bruno Banani > Bruno Banani Womans Best toaletní voda dámská 30 ml
 

Bruno Banani Womans Best toaletní voda dámská 30 ml

Bruno Banani Womans Best toaletní voda dámská 30 ml
Cena
180,99 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
219 Kč
Kód
8005610255866
Obsah:
edt 30 ml vapo
Charakteristika:
květinová, ovocná
Hlava:
růžový grapefruit, pomeranč
Srdce:
hrušková dřeň, růže
Základ:
Panna Cotta, santal
Sklad počet:
4
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
9,6
ks

Květinově ovocná vůně uvedena na trh v v únoru 2017 plná sexy tajemství

Bruno Banani nyní otevírá dveře všem ženám prostřednictvím své svůdné zahrady. Přichází nová vůně s výmluvným názvem Womans Best, vůně, za kterou se budou otáčet všechny hlavy. Vůně, která dodá ženám ještě více svůdnosti a odhalí to nejlepší, co v nich je.

Všechny složky v této nové dámské vůni byly shromážděny ručně v svůdném a smyslném prostředí zahrady Bruno Banani. Plné sexy tajemství, obohacují tvůrčí aspekt vůně Womans Best. Všechny ingredience v ní zvolili experti tak, aby podtrhovaly hravé sebevědomí každé ženy a zajistil její úspěch získat to, co si umíní.

Cenné složení vůně Womans Best je zárukou získání přirozené svůdnosti ve stylu Bruno Banani. Sladké a fascinující komponenty se přeměňují do delikátní gurmánské podoby ohromující všechny smysly - přesně jako lákavý zákusek.

Chladivá svěžest pramení v šťavnatých citrusových vrchních tónech s růžovým grapefruitem, a pomerančem, které vyzdvihuje hrušková dřeň v srdci zkombinovaná s dotykem růží. Výjimečné spojení italské Panna Cotty s lesními plody - dezertu, kterému žádná žena nedokáže odolat - a krémového santalu doplňuje smyslný zážitek z vůně Womans Best v jejím základě.

Složení vůně:

  • Hlava: růžový grapefruit, pomeranč
  • Srdce: hrušková dřeň, růže
  • Základ: Panna Cotta, santal

Reklamní kampaň - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Je zpět v zahradě bruno banani: ještě zábavnější, žena, která bez úsilí získá srdce toho, koho si vybere. Veselá, okouzlující a přirozeně sebevědomá. Novou ženskou hrdinku bruno banani perfektně ztělesňuje modelka Donnet Dumas. Je veselá a krásná, a zároveň přirozeně odráží neodolatelnost ženy bruno banani. Jako dokonalá žena bruno banani dohlíží na to, aby její sexy asistentky připravili všechny složky do vůně tak, aby vůně prostě vyzvedla to nejlepší v každé ženě. Speciální složky, jakož i jejich pečlivý výběr jsou základem dámských vůní bruno banani - protože žena bruno banani se spokojí jen s tím nejlepším. Ale přesvědčte se samy a podívejte všechny sexy tajemství, které vám bruno banani připravil

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.