facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Bruno Banani > Bruno Banani for Woman Intense parfémovaná voda 40 ml
 

Bruno Banani for Woman Intense parfémovaná voda 40 ml

Bruno Banani for Woman Intense parfémovaná voda 40 ml
Cena
243,8 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
295 Kč
Kód
737052885278
Obsah:
edp 40 ml vapo
Charakteristika:
Ovocná, květinová
Hlava:
pomeranč, břečtan, leknín
Srdce:
broskev, frézie, konvalinka
Základ:
vanilka, bílé pižmo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
11,9
ks

První dámská vůně Bruno Banani vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro vyjádření vašeho jedinečného a nekonvenčního stylu.

Květinová - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2002 smyslná-láska, svádění

Pro ženu, která chce zdůraznit svou osobnost, tvořivost, sebedůvěru. První dámská vůně Bruno Banani vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro vyjádření vašeho jedinečného a nekonvenčního stylu. Flakon připomíná čertí růžek, který podtrhuje šmrnc a styl této vůně.

Bruno Banani Woman je originální kompozice pomeranče, břečťanu a leknínu, kterou doplňuje něžnost a ženskost květinových esencí frézie, konvalinky a čerstvé broskve. Smyslné bílé pižmo a vanilka dávají tušit vzrušující a nevšední zážitky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno.