facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Boucheron > Boucheron Place Vendôme parfémovaná voda dámská 100 ml tester
 

Boucheron Place Vendôme parfémovaná voda dámská 100 ml tester

Boucheron Place Vendôme parfémovaná voda dámská 100 ml tester
Cena
495,04 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
599 Kč
Kód
3386460057141
Obsah:
edp 100 ml vapo Tester
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
23,96
ks

TESTER

Stopa Luxusu Boucheron Place Vendôme

  • Paříž stále spí: první sluneční paprsky zvolna tančí po střechách a pasážích. Noc upadá v dáli. Slunce září na Place Vendôme. Stín Sloupu Vendôme ukazuje na číslo 26, na legendární místo Domu Boucheron.
  • Boucheron Place Vendôme je ztělesněním tradice a více než stopadesátiletého třpytu a drahokamů. Jméno, které zašeptáte rychle jako tajemství. Žena Boucheron je nezávislá, volná, odkázaná na sebe. S nohama pevně na zemi kráčí moderními ulicemi. Zvýrazňuje své klenoty svou osobní září. Její vůně je vzácnou předností, výrazem jejího stylu a síly. Jako aura vyzařuje důstojnost a sebejistotu. Nosí pouze jedno: Boucheron Place Vendôme.

 

Stopa luxusu

Ušlechtilé, mnohotvárné látky vykvetou v plnou smyslnost. Zaoblené a luxusní bohatství. Parfémová voda zahaluje pokožku emocemi, smyslností a závislostí jako neviditelná ozdoba. Boucheron Place Vendôme tak zůstává intenzivní květinově-dřevitou vůní. Olivier Cresp a Nathalie Lorson vytvořili vůni přivlastňující si nadčasovost a kodex bohatého dědictví Domu.

Oslnivá záře světla a oslnivý třpyt růžového pepře osvětluje jemný a decentní květ pomeranče. Kořeněné vibrace plné kontrastů a výraznosti. Jasmín nasazuje svou plnou květinovou sílu, a jeho jemné okvětní lístky jsou rozzářené zlatými odlesky krémové textury medu. Je jedinečný a vynikající. Elegantní síla cedrového dřeva dostává na pokožce podobu provoněnou smyslností benzoinu a zanechává stopu aroma, které zabalí vánek do jemné, avšak opojné smyslnosti.

Uzavřený ve výloze

Stejně jako je soukromé sídlo Frédérica Boucherona dokonalým prostředím pro Dům, lahvička Boucheron Place Vendôme  je dokonalou skleněnou výlohou. Silné sklo a něžné křivky zanechávají příjemný pocit v dlaních a reliéf “Clou de Paris” schématu, je nádhernou reinterpretací dlažebních kostek ulice Place Vendôme. Oslnivá průhlednost se rozehřívá nad zlatou září parfému. Flakon je jako příběh zlatého světla s moderním zvratem. Víčko vytvořené s dvojitým vroubkováním a moderně zpracovaným, kouřovým kabošonem. Překrásný předmět, který následuje vzácné pravidla Domu. Jako projev úcty ruční práci, která vytváří krásu v dílnách Boucheron, zpracovává látky a mimořádně jemné šperky s usilovnou péčí.

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.