facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Biomed superwhite zubní pasta s přírodním kokosovým olejem 100 g
 

Biomed superwhite zubní pasta s přírodním kokosovým olejem 100 g

Biomed superwhite zubní pasta s přírodním kokosovým olejem 100 g
Cena
47,93 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
58 Kč
Kód
7640170370058
Obsah:
Zubní pasta 100 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
2,32
ks

Zubní pasta Splat Biomed Superwhite neobsahuje fluoridy a posiluje zuby přirozenou cestou. Je vhodná zejména pro citlivé zuby a dásně.

Vlastnosti:

  • bělí zuby
  • snižuje citlivost zubů
  • bojuje se zubním kazem a plakem
  • pečuje o dásně

Složení:

  • veganský produkt
  • bez fluoridu

Jak používat:
Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

 

Značka ústní hygieny Splat má sídlo v lotyšské Rize a je na trhu již 15 let. Zubní pasty Splat obsahují vysoce účinné přírodní látky, esenciální oleje a výtažky z rostlin. Díky tomu dokonale pečují o zdraví a krásu zubů.

Každý výrobek, který je vytvořený v laboratořích Splat, je zaměřen na skutečně efektivní řešení problémů v péči o ústní dutinu. Společnost Splat spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě, díky čemuž je garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku.
Výsledkem jsou inovativní produkty zubní hygieny, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku. Produkty zubní hygieny Splat obsahují speciální bioaktivní látky, které zajišťují vysokou účinnost a maximální hygienu dutiny ústní.
Žádný výrobek Splat neobsahuje syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin. Žádný výrobek Splat určený dětem neobsahuje sodium lauryl sulfát - SLS a sodium sacharin.

 

 
Loading...

Pasty