facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Biomed Charcoal zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g
 

Biomed Charcoal zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g

Biomed Charcoal zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g
Cena
44,62 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
54 Kč
Kód
7640168930424
Obsah:
Zubní pasta 100 ml
Sklad počet:
997
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
2,25
ks

Zubní pasta s přírodním černým uhlím pro celou rodinu pro efektivní čištění a posílení zubní skloviny. Z 99% přírodní zubní pasta šetrně čistí zuby a odstraňuje plak, navíc posiluje zubní sklovinu. Perfektní vyčištění zubů již za pár chvil s dlouhotrvajícím účinkem. Aktivní látky: přírodní uhlí (bambusové, aktivní, dřevěné) a bromelain - extrakt z ananasu - šetrně čistí zuby a odstraňují zubní plak, hydroxyapatit vápníku - posiluje a obnovuje zubní sklovinu, citrát zinečnatý - poskytuje svěží dech, extrakt z plantain banánu a listů břízy - udržují zdravé dásně.

Vlastnosti: zubní pasta s černým uhlím, čistí zuby, posiluje zubní sklovinu, odstraňuje ze zubů plak, předchází vzniku kazů, z 99% přírodní, bez fluoridu, vhodné pro vegany, těhotné i kojící matky a pro děti od 6 let.

 

Značka ústní hygieny Splat má sídlo v lotyšské Rize a je na trhu již 15 let. Zubní pasty Splat obsahují vysoce účinné přírodní látky, esenciální oleje a výtažky z rostlin. Díky tomu dokonale pečují o zdraví a krásu zubů.

Každý výrobek, který je vytvořený v laboratořích Splat, je zaměřen na skutečně efektivní řešení problémů v péči o ústní dutinu. Společnost Splat spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě, díky čemuž je garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku.
Výsledkem jsou inovativní produkty zubní hygieny, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku. Produkty zubní hygieny Splat obsahují speciální bioaktivní látky, které zajišťují vysokou účinnost a maximální hygienu dutiny ústní.
Žádný výrobek Splat neobsahuje syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin. Žádný výrobek Splat určený dětem neobsahuje sodium lauryl sulfát - SLS a sodium sacharin.

 

 
Loading...

Pasty

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.