facebook
internetparfem.cz > Eshop > Pleť > Bioderma > Bioderma Sensibio Soothing Mask zklidňující hydratační maska pro citlivou pleť 75 ml
 

Bioderma Sensibio Soothing Mask zklidňující hydratační maska pro citlivou pleť 75 ml

Bioderma Sensibio Soothing Mask zklidňující hydratační maska pro citlivou pleť 75 ml
Cena
229,75 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
278 Kč
Kód
3401346673564
Obsah:
75 ml
Sklad počet:
14
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
12
ks

Hydratační a uklidňující maska Sensibio je dalším krokem vpřed při ošetřování citlivé a problematické pokožky. Maska Sensibio okamžitě zmírňuje pocity pálení, pnutí a obnovuje zářivost pokožky. Zvlhčující složky masky jsou zdrojem trvalé spokojenosti a obnovují kožní bariéru, čím zabraňují průniku dráždivých látek. Aktivní látky: patentovaný komplex Toléridine® - okamžitě a dlouhodobě působí proti zápalu, zvyšuje práh tolerance pokožky a ta se tak stává odolnější, lépe chráněná před vnějšími vlivy a méně reaktivní.

Výhody: neparfémovaný přípravek, hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce), nekomedogenní (přípravek neucpává póry), neobsahuje konzervační látky*. * Veškeré aktivní látky prošly přísným výběrem, z něhož byly vyloučeny konzervační látky. Maska je neparfémovaná, a proto je zárukou optimální tolerance pro všechna místa obličeje, včetně citlivé oblasti kolem očí. Již bezprostředně po nanesení pocítíte její okamžitý účinek. Jemná a hladká textura vyvolává skvělý pocit plný zdraví, relaxace a úlevy. Vaše pleť bude dlouhodobě hydratovaná, uklidněná a bez známek podráždění.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.