facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Betty Barclay > Betty Barclay Pure Style toaletní voda dámská 50 ml Tester
 

Betty Barclay Pure Style toaletní voda dámská 50 ml Tester

Betty Barclay Pure Style toaletní voda dámská 50 ml Tester
Cena
404,95 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
490 Kč
Kód
4011700366064
Obsah:
edt 50 ml vapo Tester
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
19,6
ks

Tester

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2010 přesvědčivý styl

Betty Barclay je značka módy a životního stylu určena ženám, pro které je spojení sebevědomé ženskosti a emocionální smyslnosti samozřejmostí. Vůně Betty Barclay harmonizují s tímto životním postojem, poskytují ženám příležitost zvýraznit se a odhalit specifické stránky jejich osobnosti kdykoliv se jim zažádá.

Společnost Betty Barclay Fragrances neustále okouzluje své zákaznice novými vůněmi. Právě proto již téměř 17 let patří mezi nejúspěšnější značky na trhu. Rozmanitost značky a dokonalá ženskost patří k tajemství jejich úspěchů. Betty Barclay přináší nyní novinku Betty Barclay Pure Style, která představuje zcela nový pohled na moderní ženskost. Vůně Btty Barclay Pure Style je věnována moderním a sebevědomým ženám, které touží po přesvědčivém životním stylu.

Módní trendy se mění, ale styl vždy zůstává. Na ženách dokážete velmi snadno zjistit, zda mají styl, protože jím dokáží okamžitě okouzlit prostředí, ve kterém se nacházejí. Prostřednictvím stylu si žena uvědomuje sama sebe a má jistotu, že bude v každé situaci vypadat úžasně. Dámská vůně Betty Barclay Pure Style zachycuje jedinečný styl a nabízí ho jako nejlepší módní doplněk. Betty Barclay Pure Style: dokonalý styl.

Betty Barclay Pure Style je průzračná, čistá, jemná a v neposlední řadě ženská. Její energický moderní nádech výborně ladí s konceptem vůně a výstižně reprezentuje podstatu bílé barvy. Bergamot, bílá frézie a bílá broskev se představují v úvodu této osvěžující vůně. Srdce vůně tvoří podmanivé bílé květy jasmínu, konvalinky a magnólie s nečekanou smyslností. Bílá ambra a cedr dodávají vůni intenzitu. Celá kompozice se v základě uzavírá harmonickým nádechem bílého pižma.

Složení vůně:

  • Hlava: bergamot, bílá frézie, bílá broskev
  • Srdce: jasmín, konvalinka, magnólie
  • Základ: bílá ambra, cedr, bílé pižmo

Exkluzivní bílý design flakonu a vnějšího balení zvýrazňuje kontrast mezi minimalismem a jemností. Zaoblené kontury flakónu tvoří dokonalou jednotu čistoty a ženskosti. Flakón je moderním vyjádřením stylu, jeho magické mléčné sklo láká k objevení vůně ukryté uvnitř. Asymetrické umístění a čisté tvary uzávěru poutají pozornost a vytvářejí přitažlivý kontrast s tvarem flakónu. Neodmyslitelný doplněk - designový skvost.

Méně je více. Jednoduchý styl je zřetelný i v reklamní kampani, ve které hlavní role patří modelce a flakonu. Flakon reprezentuje doplněk k designovému životnímu stylu, modelka zosobňuje skvostný, jedinečný a současně ženský styl. Svou přirozeností doplňuje designové křeslo Pastil Chair, které symbolizuje moderní a autentický způsob života. Dokonalý styl. Dokonalá vůně Pure Style.

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.