facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Betty Barclay > Betty Barclay Pretty Butterfly toaletní voda dámská 50 ml Tester
 

Betty Barclay Pretty Butterfly toaletní voda dámská 50 ml Tester

Betty Barclay Pretty Butterfly toaletní voda dámská 50 ml Tester
Cena
409,09 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
495 Kč
Kód
4011700363117
Obsah:
edt 50 ml vapo Tester
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
19,8
ks

Tester

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016 vůně tak okouzlující jako motýl

Fascinující motýli

Bezstarostný a hravý způsob, jakým motýli rozprostírají svá křídla, je naprosto okouzlující. Bohatá až okázalá barevnost motýla je jako výzva k snění, jako pozvánka do světa svobody a vzdušné lehkosti. Jednu vteřinu je blízko na dotek, další je mimo dosah. V tom spočívá fascinace krásy okamžiku, okouzlující a současně záhadná.

Nová vůně pro všestranné ženy

Vůně podtrhuje různá hlediska jejího nositelky a propůjčuje jí magickou auru. Její sebevědomý smysl pro barvy, výjimečnou tvořivost a inspirativní životní elán působí kouzelně na všech kolem ní den po dni.

Betty Barclay Pretty Butterfly je sladká vůně s delikátním dotekem jarního buketu, zdůrazňujícího pocit přirozené ženskosti. Nositelku vůně obklopí jemná kompozice aromat, zpočátku jiskřivých, v srdci jemných a květinových. Intenzivní vůně vzácné arabské růže působí magickou přitažlivostí. Smyslný pudrový základ doplňuje vůni a inspiruje k snem.

Složení vůně:

  • Hlava: marakuja, ostružiny, citron
  • Srdce: konvalinka, fialka, arabská růže
  • Základ: bílé pačuli, pižmo, palisandr
  • Ženský flakon ve tvaru motýlího křídla odráží atributy vůně: její delikátnost, hravost a mnohotvárnost. Motýli zobrazené na vnějším obalu v modrých, zelených a tyrkysových tónech dodávají designu živou barevnost. Prolínající se barvy a motivy jsou odkazem na současné trendové vzory.