facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Betty Barclay > Betty Barclay Beautiful Eden toaletní voda dámská 50 ml
 

Betty Barclay Beautiful Eden toaletní voda dámská 50 ml

Betty Barclay Beautiful Eden toaletní voda dámská 50 ml
Cena
574,38 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
695 Kč
Kód
4011700362158
Obsah:
edt 50 ml vapo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
27,8
ks

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018 ponořte se do pomyslného oceánu květin

Divoká, kouzelná zahrada, která voní jako ty nejdivočejší druhy květin a zelených keřů. Maličký ráj, daleko od hluku dopravy, zvonění mobilních telefonů a shonu městského života. Ptáci zpívají a sluneční paprsky pronikají skrze květy. Každá žena touží po maličkém nebi jako je toto.

Betty Barclay Beautiful Eden zahalí svou nositelku jako jemná květina a přenese ji do kouzelné, rajské zahrady. Vlastní fantazií stvořený svět je perfektní pro snění a zapomnění na stres každodenního života. Nová vůně Betty Barclay Beautiful Eden je pro přirozené a romantické ženy, které jsou v kontaktu s přírodou a chtějí s ní žít v harmonii.

Některé vůně jsou jako poezie. V okamžiku, jak je ucítíte, vyvolávají chuť snít a indikují čáry představivosti. Nová dámská vůně Betty Barclay Beautiful Eden vás přenese do okouzlující zahrady plné nejrozmanitějších vůní květů a svěží zeleně jarních rostlin. Místo, kde si ptáčky pozpěvují na stromech a slunce prosvítá přes bujnou vegetaci. Daleko od dopravního hluku a vyzvánění telefonů. Namísto toho vůně přináší ráj v podobě klidu a uvolnění. Vůně Betty Barclay Beautiful Eden obdaruje svou nositelku magickou dávkou přírody uprostřed chaosu a hluku každodenního života. Zahalí ji do oceánu jarních květin.

Magická vůně od počátku navozuje pozitivní náladu ovocnou vitalitou vrchních tónů. Delikátní květinové tóny v srdci připomínají rozkvetlou zahradu a navozují atmosféru romantiky. Kompozici završuje krémově vláčná harmonie překypující ženskostí. Betty Barclay Beautiful Eden zahalí svou nositelku do květinového pláště a přenese ji do okouzlující rajské zahrady.

Složení vůně:

  • Hlava: hruška, černý rybíz, mandarinka, pomeranč
  • Srdce: pivoňka, egyptský jasmín, konvalinka
  • Základ: cedrové a santalové dřevo, vanilka

Betty Barclay Beautiful Eden je ideální volbou pro jarní období. Její tváří je modelka Sofia Tsakiridou, která je perfektním příkladem mladé ženy s upřímným a otevřeným postojem k světu, přičemž si zachovává svou jemnost a srdečnost. Nová vůně Betty Barclay Beautiful Eden je věnována přirozeným romantickým ženám, které mají blízký vztah k přírodě a žijí v harmonii s ní. Kdo by netoužil po svém vlastním, malém kousku ráje?

Smyslně zobrazený květ na balení vůně je pestrým ohňostrojem delikátních pastelových tónů. Dokonale dotváří romantický flakón i jeho voňavý obsah. Flakon se prezentuje ve tvaru květu. Vystouplé matné lupínky parfémované vody odlišují flakón od transparentní toaletní vody.

 
Loading...

Betty Barclay

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.