facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Bebe > Bebe Sheer parfémovaná voda dámská 100 ml
 

Bebe Sheer parfémovaná voda dámská 100 ml

Bebe Sheer parfémovaná voda dámská 100 ml
Cena
437,19 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
529 Kč
Kód
085715138231
Obsah:
edp 100 ml vapo
Hlava:
jablko, květinové tóny, citrusy
Srdce:
pivoňka, jasmín, frézie
Základ:
santalové dřevo, jantar, pižmo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
21,16
ks

Parfém Bebe Sheer představuje dráždivou a sexy vůni pro ženy, které mají odvahu podtrhnout své smyslné ženství. Květinově-ovocné aroma je vzrušující a opojné a dodá vám pocit naprosté výjimečnosti. Vůně odráží romantické a smyslné příběhy plné lásky a souznění.

Vůně Bebe Sheer se řadí mezi úspěšné parfémy, které jsou určené pro odvážné ženy a dívky. Parfém Sheer byl uveden na trh v roce 2010 a jeho autorem jsou tvůrci parfémů Claudette Belnavis a Jean Jacques. Flakon parfému má okouzlující design ve tvaru srdce, na kterém pracovala skupina designerů Barbara Hulanicki. Růžový metalický rám ukrývá čiré srdce a je vykreslen v ladných liniích. Součástí flakonu je ozdobný srdcovitý přívěsek s třpytivými kamínky.

Vůně se otevírá svěžím ovocným koktejlem, který tvoří citrusy a jablka, a je doplněn něžnými květinovými tóny. V srdci se ukrývá opojné květinové aroma zastoupené něžným jasmínem, vonnou frézií a intenzivní pivoňkou. Základ je postaven na hřejivých složkách pižma, santalového dřeva a jantaru.

Podpořte svoji svůdnost s parfémem Bebe Sheer a vychutnejte si opojnost lásky!

 
Loading...

Bebe