facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Axe > Axe Anarchy for Him deospray 150 ml
 

Axe Anarchy for Him deospray 150 ml

Axe Anarchy for Him deospray 150 ml
Cena
48,76 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
59 Kč
Kód
8712561249393
Obsah:
deodorant tělový spray 150 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
2,36
ks

Přichází chaos. Zmatek a nespoutaná vášeň s novými vůněmi Axe Anarchy.

Nová rada deodorantů Axe Anarchy je určená pro muže a poprvé i pro ženy.

Axe Anarchy For Him je kombinace svěží ovocné vůně a sladkého santalového dřeva a bílého jantaru. Axe Anarchy For Him evokuje Axe vůni, která je neodolatelná a návyková. 

Unilever přichází na trh s řadou Axe Anarchy. Je to řada produktů určených pro mladé muže a mladé ženy, s má rozpoutat chaos, integrované reklamní kampaně. Anarchy For Him a anarchie pro ni k dispozici jako tělové spreje, mají v sobě jiskru, která je  přitažlivá mezi kluky a holky. Více než dva miliony fanoušků na Facebooku v samotných Spojených státech, asi čtvrtina z nich jsou ženy, které milují a upřednostňují Axe.

  • Použití: Naneste na vlhkou pokožku.
  • Upozornění: Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevstřikovat do očí. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku. Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte 15 cm od podpaží krátkými střiky. 
  • Složení: alcohol denat., butane, isobutane, propane, parfum, propylene glycol, polyaminopropyl biguanide stearate, alpha-isomethyl ionone, benzyl benzoate, butylphenyl methylpropional, citral, coumarin, limonene, linalool.
 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.