facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Ariana Grande > Ariana Grande Ari parfémovaná voda dámská 100 ml tester
 

Ariana Grande Ari parfémovaná voda dámská 100 ml tester

Ariana Grande Ari parfémovaná voda dámská 100 ml tester
Cena
676,85 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
819 Kč
Kód
812256020394
Obsah:
edp 100 ml vapo Tester
Sklad počet:
1
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
35,6
ks

 Tester

Květinově ovocná gurmánská vůně uvedena na trh v září 2015

Ari by Ariana Grande je debutová vůně mladé hudební ikony, která vyjadřuje její unikátní charakter a styl. Dotyky nečekané hravosti pronikají přes voňavý příběh a formují oslavu různorodosti připomínající fanoušků mladé divy. Vůně, na jejíž tvorbě se osobně podílela Ariana, zachycuje její flirtující módní styl, zábavnou osobnost a její energetickou přítomnost na jevišti.

Jiskřivá vůně se otevírá směsicí ovocných tónů inspirovaných Arianinou bouřlivostí. Živelný začátek se pozvolna mění v žensky něžný buket jemných květin, nečekaně říznutý sladkými bonbóny marshmallow, krémovým pižmem a světlým dřevem, vystihující Arianinu v nitru romantickou povahu.

Ari by Ariana Grande je hravá, nadčasová a sebevědomá, díky precizní kombinaci květin a ovoce. Flakónek je opatřen ponponem pro ještě originálnější vzhled. Staňte se úspěšnou, rozvernou a svou, bez ohledu na vaše nedostatky! Buďte Arianou!

Vůně je k dispozici jako 30 a 50 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:

  • Hlava: křupavá hruška, růžový grapefruit, šťavnaté maliny
  • Srdce: jemná konvalinka, růžová poupata, vanilka pravá
  • Základ: marshmallow, krémové pižmo, světlé dřevo