facebook
internetparfem.cz > Eshop > Testy na koronavirus > Hangzhou Realy Tech Novel Coronavirus SARS-Cov-2 Antigen Rapid Test Device saliva 1 ks
 

Hangzhou Realy Tech Novel Coronavirus SARS-Cov-2 Antigen Rapid Test Device saliva 1 ks

Hangzhou Realy Tech Novel Coronavirus SARS-Cov-2 Antigen Rapid Test Device saliva 1 ks
Soubor:
antigen1.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
547kB
Cena
83 Kč
DPH
0%
Cena vč. DPH
83 Kč
Kód
0662169322661
Obsah:
1 ks
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,32
ks

Rychlý antigenní test z lidských slin Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) Antigen Rapid Test Device /saliva) REALY TECH.

  • Výsledek do 10 minut
  • Citlivost 93,9%
  • Specificita > 99%
  • 1 kus v balení

Antigenní test je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Okamžitý spolehlivý test na COVID-19

Rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) – test ze slin je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidských slinách, za použití rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

Návod k použití

Před testováním nechte testovací zařízení, vzorek a extrakční pufr ustálit na pokojovou teplotu (15–30 °C). 10 minut před odběrem vzorku orální tekutiny do úst nic nevkládejte, včetně jídel, nápojů, žvýkačky, tabáku, vody a výrobků na vyplachování úst.

  1. Naplňte dostatek slin do pohárku/pytlíku na sliny.
  2. Kapátkem odeberte sliny z pohárku, přeneste 4 kapky sliny do extrakční zkumavky.
  3. Vyberte extrakční zkumavku a láhev s extrakčním pufrem, odstraňte uzávěr láhve s pufrem a do extrakční zkumavky přidejte všechen extrakční pufr.
  4. Vyberte trysku a připevněte ji na extrakční zkumavku, jemně s ní kolmo protřepávejte asi 5 sekund, aby se sliny dobře promíchaly s extrakčním pufrem.
  5. Vyberte testovací zařízení z uzavřeného fóliového pytlíku a použijte ho co nejdříve. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se test uskuteční ihned po otevření fóliového pytlíku. Položte testovací zařízení na čistý a rovný povrch.
  6. Přeneste vertikální 3 kapky vzorku do jamky na testovací zařízení a spusťte časovač.

Výsledek bude za 10 až 20 minut. Výsledek neinterpretujte po více než 20 minutách.
Výsledek

Pozitivní: Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára.

Negativní  V kontrolní oblasti (C) se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti (T) žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronavirus nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem.

Není platné: V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní oblasti. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením. Pokud problém přetrvává, ihned přestaňte testovací soupravu používat a kontaktujte místního distributora.

 

 
Loading...

Testy na koronavirus