facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Alyssa Ashley > Alyssa Ashley White Musk toaletní voda dámská 100 ml
 

Alyssa Ashley White Musk toaletní voda dámská 100 ml

Alyssa Ashley White Musk toaletní voda dámská 100 ml
Cena
290,9 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
352 Kč
Kód
3495080306031
Obsah:
edt 100 ml vapo
Hlava:
estragon, bergamot
Srdce:
jasmín, ylang-ylang, růže, šeřík
Základ:
pižmo, pačuli
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
14,08
ks

Alyssa Ashley White Musk je sladce mošusová hřejivá vůně. Je přímo stvořená pro každodenní nošení. V chladnějším počasí působí jako vřelé pohlazení. V teplejších dnech se však naplno projeví neuvěřitelně sexy podstata této esence.

Toaletní voda White Musk  se otevírá velice svěžími citrusovými tóny, výrazný je především bergamot a pomeranč. Ovocná svěžest je však s rozvoněním srdce postupně jemnější. To je tvořeno záplavou neodolatelných květinových akcentů. Nádech něhy přidává křehká růže, záhadnost kapka jasmínu a klasickou krásu květin zosobňují tóny kosatce. To vše spočívá na základu tvořeném pižmem a ambrou. Právě pižmo je zásadní složkou vůně. Dotváří tak její celkový ráz.

Vůně White Musk je velice přirozená a osobní, zároveň však sexy a přitažlivá. A to právě díky pižmu, které se line celou její kompozicí. Dodává jí hloubku, ryzí smyslnost. Tato toaletní voda od Alyssa Ashley však nezapře svou ženskou, květinovou stránku. Právě díky vůni květů je i něžná a líbezná. White Musk tak v sobě snoubí základní esence ženy, její sexualitu, jemnost a delikátnost. Vůně je zároveň jednoduchá, a naprosto dokonale padne své nositelce, jejíž osobnost tak výborně podtrhne.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.