facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Adidas > Adidas Fun Sensation Woman deodorant sklo 75 ml
 

Adidas Fun Sensation Woman deodorant sklo 75 ml

Adidas Fun Sensation Woman deodorant sklo 75 ml
Cena
80,99 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
98 Kč
Kód
3607347420064
Obsah:
deodorant 75 ml sklo
Sklad počet:
5
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
4,3
ks

Ovocně - květinová vůně uvedena na trh v roce 2013

Chcete svůj život provonět trochou zábavy? Představujeme nejnovější vůni pro ženy od adidas, Fun Sensation. Tato strhující nová varianta prozkoumává další stránky moderní dívky adidas – byla vytvořena pro přátelskou, spontánní mladou ženu, z níž čiší nenucenost a zábava.

Tato nová vůně je určena pro aktivní mladou ženu, která ve svém životě hledá dávku pozdvižení. Užívá si věci tak, jak přicházejí, a do života se vrhá po hlavě. Zábavná a trendy vůně Fun Sensation dokonale doplňuje její optimistický postoj a veselý pohled na svět.

Ovocně květinová Fun Sensation vyzařuje radostný pocit. Otevírá se vzrušující ovocnou vůní malinové granity smíchané s růžovým pepřem a pikantním dotekem citronu. Květinové srdce rozkvétá díky sladké růži a okouzlující fialce spolu se šťavnatým liči. Základní nóty ze smyslného santalového dřeva, návykového jantaru a křehkého pižma vytvářejí jiskřivý a atraktivní podpis.

Balení vůně Fun Sensation přejímá barevný a moderní vzhled současné řady dámských vůní, které byly představeny začátkem tohoto roku. Pomocí několika barevných kontrastů odráží mladistvý a hravý přístup. Podklad má trendy korálovou barvu, na níž se vyjímá výrazné písmo měnící barvu od nápadné korálové, přes zářivě zelenou až po svěží modrou. Hravá barevná paleta přináší pocit radosti a spontánnosti.

Složení vůně:

  • Hlava: maliny, růžový pepř, citron
  • Srdce: růže, fialka, liči
  • Základ: santalové dřevo, jantar, pižmo