facebook
internetparfem.cz > Eshop > Líčení > Oči > Tužky > Max Factor Eyefinity Smoky Eye Pencil tužka na oči - Black Onyx + Diamond Glitz
 

Max Factor Eyefinity Smoky Eye Pencil tužka na oči - Black Onyx + Diamond Glitz

Max Factor Eyefinity Smoky Eye Pencil tužka na oči - Black Onyx + Diamond Glitz
Cena
81,81 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
99 Kč
Kód
96122914
Obsah:
oboustranná tužka na oči Tester
Sklad počet:
998
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
4,12
ks

Tester

 Oboustranné vysoce pigmentované tužky na oči s krémovým složením Max Factor Eyefinity Smoky Eye Pencil jsou perfektní pro precizní ohraničení i vystínované linky.

Kombinace dvou různých odstínů byly inspirovány principem "harmonie barev", termínem profesionálních vizážistů vytvořeným Maxem Factorem v roce 1918, který pomáhá určit tóny, jež nejlépe podtrhnou daný tvar a barvu očí.

Oboustranné tužky na oči v odstínech Black Onyx + Diamond Glitz a Black Charcoal + Brushes Copper barvu očí buď doplňují, nebo s ní kontrastují a zvýrazňují ji. Za použití harmonie barev byly vybrány takové tóny hnědé, aby nejlépe podtrhly zelené a oříškové oči, zvýraznily modré oči a zároveň zdůraznily i krásu očí hnědých. Černý odstín je vhodný pro vytvoření dramatického vzhledu - kontrastuje se všemi barvami očí i s perleťovým odstínem tužky na druhém konci, který slouží k projasnění.

 

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.