facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Naomi Campbell > Naomi Campbell Pret-a-Porter Absolute Velvet deodorant sklo 75 ml
 

Naomi Campbell Pret-a-Porter Absolute Velvet deodorant sklo 75 ml

Naomi Campbell Pret-a-Porter Absolute Velvet deodorant sklo 75 ml
Cena
205,78 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
249 Kč
Kód
5050456016006
Obsah:
deodorant 75 ml vapo
Sklad počet:
993
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
10,9
ks

Květinově ovocná vůně uvedena na trh na jaře 2018

Představujeme Naomi Campbell Absolute Velvet novou dámskou vůni nejvíce ikonické a inspirativní supermodelky světa.

Nová dámská vůně z kolekce Prét-a-Porter nabízí ženám novou úroveň luxusního zážitku. Nejnovější doplněk výjimečné kolekce dámských vůní vtahuje ženu ještě více dovnitř velkolepého světa módy a ženské síly ztělesněné v Naomi Campbell. Během své kariéry Naomi Campbell ještě nikdy nepřestala ženy inspirovat a poskytovat jim zdroj okouzlení. Ačkoliv se neustále rozvíjí a mění, stále zůstává ikonou ženskosti.

V roce 2018 Naomi opět zářila. V červnu získala prestižní ocenění CFDA Fashion Icon Award za svůj výjimečný přínos do módního průmyslu. Její publikace v časopise Vogue a rozhovor, který se svým partnerem poskytli časopisu GQ umocnily její popularitu. Naomi zůstává připomínkou toho, jak mnoho může žena dosáhnout svou krásou, talentem a odhodláním.

Flakon i balení jsou ozdobeny nezaměnitelnou siluetou modelky - jakoby vystřiženou z Malování. Dotyk luxusu dodává tmavočervená sametová mašlička zdobící hrdlo flakónu.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.